Światowy dzień walki z depresją

Według Światowej Organizacji Zdrowia z depresją zmaga się ponad 350 mln ludzi. Niestety, w tej grupie jest coraz więcej młodzieży.

Reagujmy!

W poniższym linku, znajdują się wszelkie informacje dla Rodzica i Ucznia oraz wykaz instytucji, z którymi można kontaktować się w razie zauważenia niepokojących objawów, numery telefonów, praktyczne porady.

Całodobowa bezpłatna infolinia dla dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli tel. 800 080 222

autor wpisu: pani Karolina Szczepkowska

Szkoła podstawowa nr 3 to miejsce bezpieczne i przyjazne.

Nasza szkoła to miejsce bezpieczne i przyjazne zarówno uczniom jak i rodzicom, otwarte na współpracę ze środowiskiem zewnętrznym.

Zapewniamy pełny i wszechstronny rozwój intelektualny, emocjonalny, społeczny i fizyczny naszych uczniów.

Zajęcia prowadzone są na jedną zmianę w wyremontowanych kolorowych salach, wyposażonych w szafki na podręczniki i przybory, kąciki zabaw i nowoczesne tablice multimedialne oraz liczne pomoce dydaktyczne.

Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych nauczycieli, dla których praca z młodzieżą jest prawdziwą pasją.

Zapewniamy: zajęcia na basenie, opiekę świetlicy, zdrowe i domowe posiłki, zajęcia opiekuńczo-wychowawcze, liczne zajęcia rozwijające pasje, kreatywność i zdolność logicznego myślenia, udział w zajęciach korekcyjno – kompensacyjnych, socjoterapeutycznych, pomoc pedagoga i psychologa.

Autor wpisu: mgr Karolina Szczepkowska

Zachęcamy do obejrzenia filmiku.

Zapisy i rekrutacja elektroniczna do klasy pierwszej na rok szkolny 2021/2022

Zapraszamy do zapoznania się z informacją nt zapisu dziecka do klasy pierwszej SP nr 3 im. Elizy Orzeszkowej Rekrutacja odbywa się elektronicznie za pośrednictwem strony: sp-sosnowiec.nabory.pl  od dnia 1 marca 2021.

Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

Walentynkowe pozdrowienia od nauczycieli

Zachęcamy do obejrzenia filmiku z walentynkowymi pozdrowieniami od nauczycieli