Rodzicu, otrzymałeś dostęp do dziennika elektronicznego Uczniowie Optivum NET+ (UONET+).

Aby zobaczyć informacje o swoim dziecku, należy:

1. W wyszukiwarce wpisz adres dziennika elektronicznego lub kliknij to łącze: Vulcan. Wyświetlona zostanie strona powitalna systemu.
  2. Kliknij przycisk Zaloguj się, a następnie Przywróć dostęp.
  3. Wpisz adres e-mail, który podałeś wychowawcy, a następnie kliknij Nie jestem robotem. Dalej postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.
  4. Kliknij przycisk Wyślij wiadomość.
  5. Sprawdź skrzynkę poczty elektronicznej. Przeczytaj wiadomość i kliknij link podany w treści, aby nadać własne hasło.
  6. Wprowadź nowe hasło, którym będziesz się posługiwał i kliknij przycisk Ustaw nowe hasło.
  7. Od tego momentu możesz logować się do systemu, korzystając z adres e-mail i ustalonego przez siebie hasła.
  8. Przeglądaj informacje o swoim dziecku, otwierając poszczególne zakładki. Informacje na temat poruszania się w programie znajdziesz w zakładce Pomoc.

• O autorze: pani Dyrektora Aleksandra Kuś-Grygier