Skład Samorządu Uczniowskiego

Przewodnicząca: Oliwia Trela
I Zastępca: Emilia Grabowska
II Zastępca: Joanna Cichoń

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego: Pani Karolina Szczepkowska i Pani Agnieszka Noga.

Chcesz mieć realny wpływ na funkcjonowanie naszej szkoły? Chcesz świadomie uczestniczyć w życiu szkolnej społeczności? Masz pomysł na fajne wydarzenie, spotkanie z interesującą osobą, konkurs rozwijający umiejętność, kreatywność czy poszerzający wiedzę szkolną? A może słyszałeś o fajnym miejscu wartym odwiedzenia lub o filmie, który powinno się zobaczyć?
Jeśli Twoja odpowiedź na któreś z pytań brzmi, TAK, to zapraszamy Cię do kontaktu!
Pamiętaj! Samorząd Uczniowski to każdy uczeń szkoły! Każdy ma prawo zgłosić się do przedstawicieli ze swoim pomysłem!

Kto wie? Może uda nam się go zrealizować i dzięki Tobie przeżyć super chwile w murach naszej Trójeczki!

• O autorze: Pani Karolina Szczepkowska