Ważne dla uczniów klas 8

Rekrutacja do Szkół Ponadpodstawowych w Sosnowcu.

Nabór na rok szkolny 2020/2021 do szkół ponadpodstawowych w Sosnowcu odbywa się w systemie rekrutacji elektronicznej.

Rekrutacja rusza od 15 czerwca na stronie:https://slaskie.edu.com.pl/kandydat/app/

Harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021

Terminy Postępowania Uzupełniającego do klasy pierwszej.

Ważna informacja - terminy postępowania  uzupełniającego do klasy pierwszej.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych Rodziców do kontaktu ze szkołą - czekamy pod numerem telefonu: 32 266-18-83

Terminy przeprowadzania postępowania uzupełniającego, w tym terminy składania dokumentów, na rok szkolny 2020/2021 do klas pierwszych szkół podstawowych.

Lp. Rodzaj czynności Termin w postępowaniu uzupełniającym
 1 Złożenie wniosku o przyjęcie do szkoły podstawowej wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.  1 – 5 czerwca 2020 r.
 2  Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych.  10 czerwca
2020 r.
 3  Potwierdzanie przez rodzica kandydata woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia.  Do 17 czerwca 2020 r. godz.15.00
4  Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych.

2020 r. godz.12.00

Ważna Informacja

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Opiekunowie

Zgodnie z najnowszym komunikatem MEN wkrótce zostaną przywrócone zajęcia opiekuńczo – wychowawcze dla uczniów klas 1-3, konsultacje dla uczniów klas ósmych, zajęcia rewalidacyjne a w późniejszym czasie również konsultacje dla uczniów pozostałych klas.

Wszystkie zajęcia mają charakter dobrowolny a ich wymiar zależeć będzie od potrzeb ucznia i możliwości szkoły. W dalszym ciągu jako podstawowe i obowiązkowe będzie prowadzone kształcenie zdalne. O szczegółach będziemy informować Was na bieżąco. Wszystkie organizowane przez nas zajęcia będą prowadzone z zachowaniem zasad sanitarnych.

Bardzo dziękujemy za współpracę, wyrozumiałość i wsparcie.

Z całego serca życzymy zdrowia, cierpliwości i znajdowania radości w każdym dniu. Bardzo za Wami tęsknimy.

Monika Bednarska-Bajer

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Sosnowcu