Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

21 listopada obchodzimy Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień.

Z tej okazji uczniowie i nauczyciele naszej szkoły przesyłają wszystkim Wielkie Uśmiechy!

Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka

UNICEF

20 listopada to wyjątkowy dzień – rocznica uchwalenia Konwencji o prawach dziecka.
Z tej okazji nasza szkoła dołączyła do akcji „Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF – Pomoc dla Jemenu”
Właśnie dzisiaj obchodzimy Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka - uwaga wszystkich kierowana jest na dzieci i ich prawa. W tym roku koncentrujemy się szczególnie na sytuacji dzieci żyjących w Jemenie, kraju, w którym od 5 lat trwa wojna.

Pomimo nauki zdalnej uczniowie wspólnie z UNICEF świętują ten dzień, pokazując, że prawa wszystkich dzieci są ważne i że każdy z nas może zaangażować się w akcję pomocową na rzecz dzieci w Jemenie.

Sprawozdanie i zdjęcia wkrótce.

organizator: opiekun Samorządu Uczniowskiego, Karolina Szczepkowska