Ta myśl przyświecała obchodom Dnia Edukacji Narodowej w Szkole Podstawowej nr 3 w Sosnowcu.

Dnia 13.10.2023 r. uczniowie klasy 5b i 8a zadedykowali uroczystą Akademię całej Radzie Pedagogicznej, Dyrekcji, Wychowawcom i wszystkim Pracownikom Szkoły.

🌹🌹🌹

Popłynęło wiele ciepłych i miłych słów w podziękowaniu za trud włożony w wykształcenie i wychowanie młodzieży, za życzliwość i troskę, za wskazywanie właściwych dróg i pomoc w trudnych chwilach. Uczniowie podkreślili, że szkoła pomaga zdobywać wiedzę i realizować marzenia. To miejsce, gdzie dzięki nauczycielskim super mocom uczniowie odkrywają i rozwijają swoje super moce.

• O autorze: Katarzyna Gemza, Zdzisław Halicki, Paulina Dziedzic, Izabella Havrlent