26 września w naszej szkole🏫 obchodziliśmy Europejski Dzień Języków Obcych!

Z okazji tego święta przygotowaliśmy wiele atrakcji.

Uczniowie 🎓 przygotowali stroje z wybranych krajów europejskich. Na szkolnych korytarzach nie zabrakło Francuzów, Włochów, Hiszpanów i oczywiście osób z Ukrainy! Pozostali uczniowie założyli koszulki i bluzy z napisami w języchach obcych 👕👚Oczywiście królował język angielski! Do zabawy przyłączyli się również nauczyciele!

Najmłodsi wykonywali różnego rodzaju pracę plastyczne🖍️📚, słuchali muzyki w różnych językach 📻🎶, tańczyli, oglądali bajki.

Uczniowie poznali także flagi oraz ciekawostki na temat państw Europy. A na koniec odpowiadali na pytanie "Dlaczego warto uczyć się języków obcych?" przytaczając ciekawe pomysły z życia!

🇮🇹 🇫🇮 🇹🇷 🇵🇱 🇬🇧 🇪🇸 🇭🇷 🇬🇷 🇺🇦 🇮🇪

Wpłynęło też wiele ciekawych prac na coroczny konkurs "Wpisz słowo" - wyniki i pokonkursowa wystawa już wkrótce!

To był dzień pełen wrażeń!

Nauczyciele języka angielskiego:

Pani Katarzyna Gemza i Pani Karolina Szczepkowska