🚀🌍🚀🌍🚀🌍🚀
Przygoda z programem "Od grosika do złotówki" nabiera tempa. Tym razem uczniowie klasy 2a z kapitanem Grosikiem odbyli niezwykłą podróż na Planetę Portfelik 🌍✨
Podczas zajęć uczniowie zamienili się w małych finansistów. Wykonali karty pracy dowiadując się, jak mądrze gospodarować pieniędzmi oraz własnoręcznie wykonali kolorowe portfeliki 🎨.
Brawo za zaangażowanie! 👏🚀



