Rekrutacja 2020/2021

Wyniki postępowania rekrutacyjnego do klas I.
Lista osób zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do klas I w roku szkolnym 2020/2021.
Rodziców/Opiekunów dzieci zakwalifikowanych prosimy o przesłanie pisemnego oświadczenia woli o chęci zapisania dziecka do klasy I w roku szkolnym 2020/2021 na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 27 kwietnia do godz. 15.00.
W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny: (32) 266 18 83 lub mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

rekrutacja2020

Dzieci z obwodu Szkoły Podstawowej nr 3 im. Elizy Orzeszkowej w Sosnowcu, których rodzice złożyli wypełnione zgłoszenie i oświadczenie woli zostały przyjęte do szkoły. Lista uczniów została wywieszona na drzwiach szkoły.

Rodzice dzieci z obwodu Szkoły Podstawowej nr 3 w Sosnowcu, którzy nie zapisali jeszcze dziecka do szkoły, proszeni są o dostarczenie wypełnionych zgłoszeń (druk do pobrania na stronie internetowej szkoły). Zgłoszenia można przesłać: drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Jeżeli dziecko będzie realizowało obowiązek szkolny w innej placówce prosimy o poinformowanie nas o miejscu jego realizacji.