Jako organizator konkursu serdecznie dziękuję uczniom sosnowieckich szkół różnych typów i etapów, ich opiekunom i rodzicom za aktywny udział w Międzyszkolnym Konkursie "Malowane wyobraźnią".

Nadesłane prace to wyrównany, bardzo wysoki poziom. Komisja wielokrotnie dokonywała oceny, za każdym razem dostrzegając inny ważny, piękny element.

Tak wyrównany poziom prac zasługuje na podkreślenie poprzez umieszczenie na stronie internetowej tych prac które spełniły kryteria konkursu wraz z pracami nagrodzonymi i wyróżnionymi.

Zamieszczenie prac jest wyrazem gratulacji dla chęci działań, kreatywności, pomysłowości. Tego typu konkursy są wyrazem subiektywnej oceny komisji. Oglądającym zostawiamy ocenę prac.

Wszystkim gratuluję nie tylko aktywności, zmysłu plastycznego, wiedzy historycznej, ale też współpracy - w tym też z rodzicami we wspólnej zabawie z dziełami naszego dziedzictwa narodowego.

Nagrody, dyplomy, podziękowania będą dostarczone przez organizatora do szkół w najbliższym czasie.

Monika Bednarska Bajer

wyniki