Nasza szkoła to miejsce bezpieczne i przyjazne zarówno uczniom jak i rodzicom, otwarte na współpracę ze środowiskiem zewnętrznym.

Zapewniamy pełny i wszechstronny rozwój intelektualny, emocjonalny, społeczny i fizyczny naszych uczniów.

Zajęcia prowadzone są na jedną zmianę w wyremontowanych kolorowych salach, wyposażonych w szafki na podręczniki i przybory, kąciki zabaw i nowoczesne tablice multimedialne oraz liczne pomoce dydaktyczne.

Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych nauczycieli, dla których praca z młodzieżą jest prawdziwą pasją.

Zapewniamy: zajęcia na basenie, opiekę świetlicy, zdrowe i domowe posiłki, zajęcia opiekuńczo-wychowawcze, liczne zajęcia rozwijające pasje, kreatywność i zdolność logicznego myślenia, udział w zajęciach korekcyjno – kompensacyjnych, socjoterapeutycznych, pomoc pedagoga i psychologa.

Autor wpisu: mgr Karolina Szczepkowska

Zachęcamy do obejrzenia filmiku.