Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Elizy Orzeszkowej

ul. Hutnicza 6, 
41-205 Sosnowiec, śląskie
Telefon: 32 266 18 83
Email: sp3@sosnowiec.edu.pl
Facebook: sp3sosnowiec

Zbiórka na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt

Kategoria: Aktualności

Samorząd Uczniowski naszej szkoły zaprasza do udziału w zbiórce nakrętek, kocy, ręczników, prześcieradeł, smyczy i obroży dla zwierzaków przebywających w sosnowieckim Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt. Więcej informacji na temat potrzeb schroniska znajdziecie na stronie: https://www.schronisko.sosnowiec.pl/ Podarunki prosimy zostawiać przy wejściu na teren szkoły tylko w dniach 14 i 15 grudnia 2020.

Dziękuję za okazaną pomoc i Wasze wielkie serducho! Zobowiązuję się, że przekazane przez Was rzeczy przekażę pracownikom schroniska jeszcze przed świętami!

Opiekun Samorządu Uczniowskiego, Karolina Szczepkowska

schronisko

Odsłony: 108

BIP Logo 1 MEN Logo 1oke