Jak zwykle piękne i wzruszające wydarzenie w naszej szkole! Dyrekcja, Nauczyciele, Pracownicy obsługi, Uczniowie i Rodzice wzięli udział w "Festiwalu kolęd i pastorałek".
Mieliśmy okazję wysłuchać pięknych utworów przygotowanych pod czujnym okiem wychowawców, nauczyciela religii, Pani Moniki Sitkowskiej oraz nauczyciela muzyki, Pani Pauliny Dziedzic.
Te utwory to wszystkim znane i lubiane kolędy i pastorałki ale również mniej znane i niezwykle wzruszające piosenki z musicalu Metro "Uciekali" czy "Piosenka o bucikach” z filmu „Świąteczna historia”.

Nie zabrakło również piosenki w języku angielskim i pięknej kolędy przygotowanej przez Uczennice z Ukrainy!

Festiwal zakończył się podziękowaniami Pani Dyrektor Aleksandry Kuś-Grygier, która przekazała wszystkim Uczestnikom festiwalu piękne życzenia świąteczno-noworoczne.

Zdjęcia i nagrania (prosimy o cierpliwość, wkrótce bedą dostępne) zostały uwiecznione dzięki sprzętowi zakupionemu w ramach programu Laboratoria Przyszłości

#LaboratoriaPrzyszlosci
#LaboratoriaPrzyszłości