tusz do paki 01

🐶🐱 akcja "Tusz do paki" trwa! 🐱🐶

Przypominamy, że nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiej akcji ekologiczno-edukacyjnej Tuszdopaki, której celem jest edukacja ekologiczna dzieci, a dzięki nim również dorosłych, w zakresie segregacji tuszów do drukarek – tzw. kartridży.

Zachęcamy do przynoszenia zużytych tuszów z drukarek atramentowych i wrzucenia ich do przygotowanego kartonu, który znajduje się przy wejściu głównym do szkoły.

Zebrane w ten sposób odpady przekazane są do recyklingu a następnie z funduszy uzyskanych w ten sposób kupowana jest karma dla zwierzaków ze schronisk.

Zachęcamy do zbierania kartridży w zakładach pracy Waszych Rodziców, wśród rodziny i znajomych.

❗❗❗WAŻNE:❗❗❗

Zbieramy wyłącznie tusze od drukarek atramentowych nie laserowych ! Tusze muszą być oryginalne, czyli nigdy wcześniej nienapełniane!

Dziękujemy za Wasze zaangażowanie!

tusz do paki 01

Autor pani Karolina Szczepkowska