Tylu gości, uczniów, absolwentów, rodziców i przyjaciół, nasza szkoła dawno nie widziała!
A okazją był jesienny piknik rodzinny "Dary Jesieni" 🍁

Dyrekcja, Nauczyciele i Pracownicy obsługi, przy nieocenionym wsparciu Rodziców i Uczniów, zorganizowali piknik, na którym bawiliśmy się całe popołudnie.

W "murach" szkoły mieliśmy dziś przyjemność gościć radnych: Pana Ryszarda Łukawskiego, Pana Bartosza Górskiego oraz Pana Łukasza Litewkę, który przywiózł dla każdego małego uczestnika pikniku lody 🍦🧡🍦. Panią Katarzynę Wanic reprezentowała przedstawicielka, Pani Agnieszka Krochmal.

 

Na szczególne ukłony i podziękowania zasługuje nasz gość specjalny  Grupa ZIR!!! W trakcie pikniku, przedstawiciel firmy przekazał na ręce Pani Dyrektor czek na kwotę 3000 zł, które przeznaczymy na stworzenie w szkole Strefy Relaksu!!! To właśnie Grupa ZIR w zeszłym roku ufundowała zakup naszego SERDUCHA na nakrętki ❤️ 💪💪💪

 

Podziękowania kierujemy również w stronę Fundacji Dzieci Uczą Rodziców, która ufundowała 100 kolorowanek edukacyjnych, które były nagrodami w naszych konkursach 🧡

Dzięki darczyńcy, Leroy Merlin, nasza szkoła otrzymała kolejne drzewka i piękne wrzosy, które zasadzimy w szkolnym ogródku!!! 🌲🪴🌲🪴

 

Nasz piknik wsparło wiele osób i firm, którym składamy ogromne podziękowania za poświęcony czas i zaangażowanie:
🧡 MKS MOS Płomień Sosnowiec 🔥 wraz z Panem Radosławem Gusalem, przedstawicielem zarządu Klubu, prezesem i jednocześnie trenerem, Panem Piotrem Augustynem i jedną z zawodniczek, Panią Elżbietą Łojas - trenerką grupy dziecięcej. To dzięki Wam uczestnicy festynu mogli poznać nowe techniki piłki siatkowej!
🧡 Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Miejski Sosnowiec reprezentowane przez Panią Monikę Franczak oraz Pana Jakuba Nowaka, którzy przygotowali na festyn piękne prace podopiecznych TPD!
🧡 Zagłębiowski Klub Szermierczy - Sosnowiec reprezentiwany przez Pana Grzegorza Dominika. Mogliśmy nie tylko obejrzeć wspaniały pokaz, ale również spróbować swoich sił w tym pieknym sporcie! 
🧡 Ale Fajnie, dzięki którym na rękach gości pojawiły się piękne brokatowe tatuaże!
🧡 Kreo przestrzeń dla edukacji promujące naukę poprzez zabawę.
🧡 Śląska Fundacja Wodna, dzięki której obejrzeliśmy pokaz udzielania pierwszej pomocy i mogliśmy spróbować swoich sił na fantomach.
🧡 PTMA Gliwice z ogromną lunetą i lornetkami. Patrzenie bezpośrednio na słońce przez lunetę to było niesamowite przeżycie!
🧡 89 SDWi "Bieszczadzkie Anioły" dzięki którym nie zabrakło zajęć kreatywnych!

 

Wielkim powodzeniem cieszyły się stoiska przygotowane przez naszych niezastąpionych RODZICÓW 🧡 
🍁 Stół soków i napoi 🍹🧃🧋
🍁 Stół słodkości 🍩🍰🧁
🍁 Stół warzywny 🥕🍆🎃🥦
🍁 Stół wiejski 🥔🍲🥘🥗
🍁 Grill 🥓🍗

I tu należą się ogromne podziękowania Rodzicom i Dziadkom naszych Uczniów, którzy przygotowali te pyszności 😋😋😋

 

Na uczestników pikniku czekały również stoiska z loteryjką, fotobudka, stoisko z kolorowymi balonami, salon brokatowych i kolorowych tatuaży, salon fryzjersko-warkoczykowy. Najmłodsi bawili się wykonując kolorowe prace plastyczne, tworząc niezliczone i wesołe ludziki z kasztanów i jarzębiny czy podziwiając prace "Jesienne inspiracje".

 

Piknik nie byłby piknikiem, gdyby nie występy naszych najmłodszych. Klasy pierwsze, drugie i trzecie pod opieką wychowawców przygotowały wesołe piosenki, w rytm których bujali się nie tylko rodzice 😍
Uczniowie klasy 8 pod opieką nauczyciela muzyki wykonali piękne utwory.
Obejrzeliśmy również niesamowity występ Izy z klasy 5b, której taniec na łyżworolkach wprawił wszystkich w zdumienie i na pewno nie jedną osobę wzruszył.

To był niesamowity dzień... Dziękujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy do naszej szkoły!

Dyrektor Pani Aleksandra Kuś-Grygier 
Koordynatorzy pikniku: Pani Karolina Szczepkowska i Pani Agnieszka Noga

  • O autorze: Pani Karolina Szczepkowska i Pani Agnieszka Noga

Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Elizy Orzeszkowej

ul. Hutnicza 6,

41-205 Sosnowiec, śląskie

Telefon: 32 266 18 83

Email: sp3@sosnowiec.edu.pl

Facebook: sp3sosnowiec

Edycja:

Bartosz Gołębiowski

Telefon: 697 795 948

 

Patryk Gołębiowski

Telefon: 533 454 696

 

Email: kontakt@webcorner.pl